0324 999 1998

Mersin Koltuk Yıkama

Mersin koltuk yıkama Şirketi DRY WET Evde koltuklarınızı kendiniz yıkama işlemini gerçekleştirdiğinizde olumsuz durumlarla baş başa kalabilir ve istediğiniz kadar verim alamayabilirsiniz. Evde yapılan bu işlemlerde koltuk döşemeleriniz deforme olabilir, koltuklarınızın kumaşlarının renkleri solabilir.

Bu durumdan dolayı evde koltuk yıkama işlemlerinde yapmak istediğiniz temizliği yapamayarak boşa emek harcamış olabilirsiniz. Boşa emek ve vakit harcamamak için Mersin koltuk yıkama firması gibi koltuk yıkama işlemi yapan bir profesyonel firma ile anlaşma sağlayarak koltuklarınızın yıkama işlemini yaptırabilirsiniz.

Bu sayede koltuklarınızın daha temiz, sağlıklı ve koltuklarınızın ilk günkü gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Evinizde bulunan diğer eşyalarınızın temizliğine dikkat ettiğiniz gibi koltuklarınızın temizliğine de özen göstermelisiniz. Yaşam alanlarınızın bir parçası koltuklarınızın temizliği de diğerleri gibi çok önemlidir. Diğer eşyalarınız gibi sürekli kullanılan koltuklarınız zamanla kirlenirler. Koltuklarınız kirlendikçe de bakteri üretmeye başlarlar.

Bu sebepten dolayı koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızın düzenli aralıklarla yıkatılmasını tavsiye ediyoruz. Koltuklarınızı düzenli aralıklar ile yıkattığınız zaman eskisinden daha temiz olacaklardır ve parlak görüneceklerdir.Ufak kazalar sonucu koltuklarınızda oluşan lekeler koltuk yıkama Mersin firması gibi koltuk yıkama işlemini gerçekleştiren firmalarca düzenli bir şekilde yıkandığında koltuklarınız zarar görüp deforme olmadan çıkabilmektedirler. Çünkü koltuk temizliği konusunda uzmanlaşmış koltuk yıkama Mersin firması gibi profesyonel firmalar lekeleri temizlerken kullanılması gereken doğru deterjan ve şampuanlar konusunda ve doğru temizleme aşamaları hakkında bilgi sahibidirler. Koltuklarınızı güvenle yıkatabilmek için yerinde koltuk yıkama DRY WET firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızın koltuk yıkama personeli alanında uzman profesyonellerden oluşmaktadır. Koltuk yıkama işleminde kullandığımız profesyonel makineler ve şampuanlar sayesinde koltuklarınız deforme olmadan temizliğini gerçekleştirmekteyiz. 

Mersin Koltuk Yıkama Fiyatları

Standart 2 büyük 2 küçük takım 100 tl

Portatif minderli 2 büyük 2 küçük 150 tl

L Takım 6 kişiliğe kadar 100 tl

Avangart takım 5 parçalı 150 tl

Çekyat adet 50 TL

Sandalye 10 TL

Araba Koltuk Yıkama 100 TL

Koltuk temizliği nasıl yapılır.

Koltuk temizliğini silme tarzı ile temizlendiğini asla düşünmeyin aksine kirleri sadece koltuğun alt döşemesine itersiniz bu da zamanla koltuğun alt kumaşı mikrop yuvasına ve zaman içerisinde eve koku yayar ve kokunun nereden geldiğini bile anlamazsınız.

Yüzeysel temizlik işlemleri Koltuklarda günübirlik idare eder, koltukların temizliği için koltuk yıkatmak şart bir işlemdir. Koltuk temizleme yapıldığında koltuk üzerinde birikmiş olan bütün kirler emiş gücü yüksek makineler ile koltuğunuzdan arındırılır ve garantili çözüm sağlanır.

Koltuk temizliği için kullanılan ürünleri kullanmadan önce mutlaka kullanma talimatlarını okuyun ve içinde kum aşınıza zarar verecek ağır kimyasallar olmamasına dikkat edin.

Bilgi İçin Ara